• ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
  • کد خبر: 71426
احمدی نژاد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به اجرای خط‌کشی محوری و گذرگاه‎های عابر پیاده در مناطق دهگانه، گفت: به دنبال افزایش ایمنی در تردد عابران پیاده هستیم.

محمدرضا احمدی نژاد در گفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز ضمن تشریح جزییات عملیات خط‌کشی محوری معابر و بلوک‌های عابر پیاده، اظهار کرد: رنگ آمیزی سرعت‌کاه‌های آسفالتی به مساحت ۱۵۰ مترمربع و خط‌کشی محوری بلوار ایثار "درختی" (به صورت ممتد و منقطع) به ترتیب به طول ۳ هزار و ۶۰۰ متر و ۷ هزار و ۲۰۰ متر اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه رنگ آمیزی سرعت‌کاه‌های آسفالتی بلوار ظفر، خط‌کشی و رنگ آمیزی سرعت‌کاه‌های محدوده بلوار شهید چمران انجام شده، گفت: عملیات خط‌کشی بلوک عابر پیاده در محدوده میدان اسبی و بلوار استقلال جنوبی اجرایی شده است.

این مسئول تاکید کرد: با توجه به روکش‌های جدید آسفالت معابر، این طرح‌ با همکاری معاونت فنی و عمرانی و حمل و نقل سرعت بیشتری گرفته است.

به گفته احمدی نژاد؛ افزایش ایمنی معابر و همچنین تردد عابرین پیاده از اهداف اجرای این طرح به شمار می رود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج خط کشی محوری مسیر "میدان توحید؛ میدان شهدا و میدان سپاه" را از دیگر اقدامات انجام گرفته برشمرد و یادآور شد: خط کشی محوری خیابان هشتم شرقی گوهردشت انجام شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =