زیرگذرولایت تقاتع بلور امام خمینی-سربازان گمنام

رفع معضل ترافیک شهر به تنهایی از عهده شهرداری برنمی‌آید و نیازمند تعامل بین بخشی است.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، مهدی حاجی قاسمی در مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح ولایت با اشاره به اینکه این پروژه اولین تقاطع غیرهمسطح افتتاح شده در سال جاری است، اظهار کرد: ترافیک یکی از جدی ترین معضلات کلانشهرهای امروزی است که علاوه بر اتلاف وقت شهروندان، آلودگی هوارا در پی دارد.

وی  با اینکه ترافیک معضلی چند وجهی استادامه داد: رفع این معضل به تنهایی از عهده شهرداری برنمی‌آید و نیازمند تعامل بین دستگاهی برای اجرای طرح‌های موثر است.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر کرج بیان کرد: هر چند تا کنون اقداماتی برای کاهش ترافیک در مناطق شریانی شهر صورت گرفته ولی این اقدامات کافی نیست و لازم است مدیران با حساسیت بیشتری در این خصوص تصمیم گیری کنند.

حاجی قاسمی با تاکید بر اینکه امیدواریم ادامه پروژه راه ماهان- باغستان تا بهشت سکینه ادامه یابد، گفت: در این خصوص نیاز به عقب نشینی دیوار ساختمان استانداری البرز است که امیدواریم در این خصوص مساعدت لازم از سوی استاندار صورت بگیرد.

وی با اشاره به اینکه تمرکز مدیریت شهری کرج تکمیل پروژه‌های ناتمام است؛ تصریح کرد: تقاطع غیرهمسطح حصارک و کنارگذرمهرشهر از جمله این  پروژه‌ها هستند.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر کرج افزود: برای پروژه کنارگذر مهرشهر نیاز به همکاری شرکت راه‌آهن است و امید است این تعامل صورت گیرد، چون این پروژه مسیر مناسبی برای  دسترسی به فرودگاه بین المللی پیام است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =