احمدی نژاد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: در آستانه بازگشایی مدارس، ۵۰ نقطه از معابر مقابل مدارس شهر مناسب سازی و ایمن سازی شد.

محمدرضا احمدی نژاد در گفت ‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز، با اشاره به اجرای طرح استقبال از مهر در آستانه بازگشایی مدارس، اظهار کرد: ایمن سازی و مناسب‌سازی معابر پر تردد دانش آموزان در راستای اجرای این طرح انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه ایمن‌سازی معابر مقابل مدارس شهر یکی از مهم ترین برنامه‌های در دست اقدام است، افزود: پیرامون اجرای طرح استقبال از مهر، ۵۰ نقطه از معابر مقابل مدارس به منظور تسهیل در تردد دانش آموزان ایمن‌سازی می‌شود.

احمدی نژاد در ادامه خط کشی بلوک عابر پیاده، کف نویسی خیابان با عنوان" احتیاط – مدرسه" و نصب تابلوی" عبوردانش آموزان – مدرسه" را اقدامات در دستور کار این معاونت عنوان و تصریح کرد: خط کشیهای محوری و طرح ایمن سازی محیطی مقابل مدارس انجام می‌گیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: اقدامات یاد شده به منظور ارتقاء ایمنی، نظم بخشی به عبور و مرور خودروها و جلوگیری از تصادف وسایل نقلیه در نقاط حادثه خیز به خصوص معابر پر تردد دانش آموزان، اجرا می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =