علی اصغر کمالی زاده

شهرداری کرج طی شش ماه اول سال جاری ۱۹۵ درصد افزایش وصولی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

علی کمالی زاده در گفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز، اظهار داشت: طبق بررسی های صورت گرفته در خصوص وصول بودجه ۵ ماهه ابتدایی سال جاری، کلانشهر کرج در این حوزه موفق به کسب رتبه چهارم در میان دیگر کلانشهرها شده است.

وی با اشاره به اینکه بررسی صورت گرفته از عملکرد وصولی ۵ ماهه کلانشهرها نسبت به بودجه مصوب سالیانه بوده است، عنوان کرد: این بررسی میان کلانهشرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، کرج، قم، تبریز، اهواز و یزد صورت گرفته است.

این مسئول اضافه کرد: در این بررسی، کلانشهر شیراز با وصول ۱۱۱ درصد بودجه رتبه اول، اصفهان با وصول ۹۷ درصد بودجه رتبه دوم، تهران با جذب ۸۵ درصد بودجه رتبه سوم و کلانشهر کرج با جذب ۸۱ درصد بودجه بعد از پایتخت قرار گرفته است.

شهردار کرج ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مجموعه مدیریت شهری گفت: امید است با ادامه این روند بتوانیم شاهد موفقیت بیشتری در کلانشهر کرج باشیم.

افزایش ۱۹۵ درصدی بودجه وصولی شهرداری کرج در نیمه اول سال جاری

کمالی زاده افزود: طی شش ماهه نخست سال جاری، این دستگاه موفق به افزایش ۱۹۵ درصدی بودجه وصولی در بخش نقد و تهاتر شده است و در این بخش سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیریت پسماند رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

وی میزان افزایش جذب بودجه در بخش نقد و تهاتر به صورت جدا را به ترتیب ۱۸۶ درصد و ۲۶۹ درصد  اعلام کرد و گفت: در بخش نقدی سازمان ها پیشرفت چشمگیری داشتند و در بخش تهاتر مناطق ۶، ۵ و ۸ بالاترین جذب بودجه را داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =