هفته بسیج

مهم‌ترین ویژگی حضرت فاطمه (س) ولایت مداری، پیروی از راه امامت تا آخرین لحظه زندگی‌ و حتی شهادت در این راه بود.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، هانیه وجیه در حاشیه مراسم سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) که در نمازخانه ستاد مرکز برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام جانسوز فاطمیه اظهار داشت: حضرت فاطمه (س) اسوه زنان عالم معیار فضایل بود و اسوه عصمت که آیین محمد (ص) از استقامت سرخ این بانوی حق و حقانیت آوازه یافت.

این مسئول تصریح کرد: این مادر رسالت و همتای ولایت است که بانوان ایرانی با الگو قرار دادن زندگانی ایشان در مراحل علمی و بین المللی به موفقیت های چشم گیری دست یافته اند که این امر خود انعکاس قابل توجهی را در سطح جهان بر جای گذاشته و در حقیقت هویت واقعی زن را از پس فرهنگ جاهلیت بیرون کشیده و به مقام شامخ زن بها داده است.

فرمانده پایگاه حضرت زینب (س) شهرداری کرج به توصیف بانوی دو عالم پرداخت و بیان کرد: مهم‌ترین ویژگی حضرت فاطمه (س) ولایت مداری، پیروی از راه امامت تا آخرین لحظه زندگی‌ و حتی شهادت در این راه بود.

به گفته وجیهه ،حضرت فاطمه (س) اسوه ای کامل و جامع برای زنان جامعه اسلامی از صدر اسلام تا کنون است که می توان به سیره عملی ایشان در همسرداری، تربیت فرزند، خانه داری، روابط اجتماعی و به ویژه حجاب استناد کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =