افتتاحیه کنارگذر یادگار امام

تعریف و اجرای پروژه‌ها تنها بر یک نقطه متمرکز نشده بلکه در همه نقاط شهر و با هدف ساماندهی مشکلات و به ویژه کاهش ترافیک انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ علی کمالی زاده در مراسم افتتاح پل یادگار امام (ره)، اظهار داشت: اجرای پروژه های عمرانی خدمتی در مسیر رشد و پیشرفتِ شهر است.

وی با بیان اینکه پل یادگار امام (مکمل زیرگذر ایت الله هاشمی) به واسطه درخواست شهروندان اجرایی شد، گفت: پروژه یادگار امام (ره) تسهیل کننده راه دسترسی بین بلوار شهدای دانش آموز و یادگار امام (ره) است. پیش از این شهروندان از طریق بلوار سرداران این مسر را طی می کردند که مشکلات عدیده ای برای شهروندان و تاکسیرانان ایجاد می کرد که با افتتاح این پروژه شاهد کاهش بار ترافیکی و زمان مسافت این مسیر خواهیم بود.

این مسئول با اشاره به اینکه احداث تقاطع‌های غیرهمسطح در کلانشهرها گره‌گشای ترافیک است، افزود: این روش همچنین به عنوان راهکاری اساسی برای رفع مشکلات ترافیکی است و جزو اولویت‌ها و سیاست‌های اصلی و اساسیِ مدیریت شهری کرج نیز به شمار می رود. 

کمالی زاده در ادامه خاطرنشان کرد: در اجرای این پروژه با معارض‌های تاسیساتی زیادی در مخابرات، آب، برق، گاز و فیبرنوری مواجه بودیم که با همکاری معاونت فنی و عمرانی و دیگر مسئولین مربوطه برطرف شد.

شهردار کرج تاکید کرد: تعریف و اجرای پروژه‌ها تنها بر یک نقطه متمرکز نشده بلکه در همه نقاط شهر و با هدف ساماندهی مشکلات و به ویژه کاهش ترافیک انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه افتتاح این پروژه در چهارمین شنبه جهادی صورت گرفته است، ابراز امیدواری کرد که با تلاش مدیریت شهری شهرداری کرج و با حمایت شورای شهر کرج استمرار داشته و بتوانیم خدمات ارزنده ای را در اختیار شهروندان قرار دهیم.

بهره برداری از ۲ پروژه استراتژیک در آینده نزدیک

کمالی زاده با بیان اینکه بزرگراه شمالی به عنوان راه مواصلاتی ۱۴ استان با شهر تهران است، افزود: بنا بر رویکرد شورای پنجم و با پیگیری های انجام شده توانسته ایم تصویب نامه ای  جهت مشارکت ۴۰۰ میلیارد تومانی دولت جهت ساخت این پروژه همچنین مجوز اخذ عوارض در راستای جذب درآمدهای پایدار شهری را کسب کنیم.

وی همچنین با اشاره به پیشرفت پروژه قطار شهری گفت: با جذب حدود ۲۵۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت که تا ۶۰ روز آینده در اختیار پیمانکار قرار می گیرد تلاش می کنیم بخشی از این پروژه تا پایان امسال در اختیار شهروندان قرار گیرد.

کمالی زاده با اشاره مشکلات اقتصادی که امسال گریبانگیر حوزه مدیریت شهری کرج بود، گفت: شهرداری کرج توانسته در طی سال گذشته، ۸۴ درصد بودجه عمرانی را جذب کند که در سطح کشور نادر بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =