احدرسولی

رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای شهر کرج از تهیه طرح گردشگری تفرجگاهی اراضی چمن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، احد رسولی در چهلمین کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده راهکارهای اصلاحی و شبکه های معابر این طرح را توسط اعضاء کمیسیون و مشاور طرح گردشگری تفرجگاهی اراضی چمن بررسی و اظهار داشت: مطالعات ترافیکی طرح موضعی گردشگری  تفرجگاهی اراضی چمن در این کمیسیون مورد ارزیابی قرار گرفت.

این مسئول افزود: پیشنهادهای بهینه درخصوص تامین دسترسی ها، پیاده راه‌ها و مسیر دوچرخه با رویکرد حفظ باغات موجود و توسعه فعالیت ها و خدمات گردشگری به منظور ارتقاء کمی و کیفی سرانه تفریحی  فراغتی شهر از موضوعاتی بود که در این جلسه بررسی شد.

رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای شهر کرج تصریح کرد: پروژه های گردشگری و تفرجگاهی متعددی در اطراف شهر کرج تعریف شده که پروژه گردشگری و تفریحی اراضی شمالی شهر کرج، اراضی چمن، و ساماندهی تپه مراد آب از جمله این موارد است.

رسولی بیان کرد: مراحل انجام فرایند طرح ریزی در این طرح گردشگری شامل تحلیل وضعیت موجود کارکردهای منطقه، شناخت جایگاه منطقه در طبقه بندی تفرجی، پهنه بندی گردشگری و معرفی فرصت های گردشگری است.

به گفته خزانه دار شورای اسلامی شهر کرج به مشاور این طرح فرصت داده می شود تا موارد مورد نظری که در جلسه بر اساس پیشنهاد اعضاء کمیسیون عنوان شد را تا دو هفته آینده بررسی تا این طرح بررسی و تصویب شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =