جلسه 206 شورا

مدیریت شهری کرج از اقدامات غیر قانونی اجتناب کرده و در اسرع وقت پروژه فوق کلنگ زده شود.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج؛ مهدی حاج قاسمی در نطق پیش از دستور دویست و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که با حضور نماینده این کلانشهر در مجلس شورای اسلامی همراه بود، اظهار داشت: عملیات بازگشایی خیابان نهم شاهین ویلا علیرغم تذکرات مجدد اعضاء شورا و اینجانب تا این لحظه اتفاق نیفتاده و شهردار موظف است طبق تکالیف شورای اسلامی دلایل عدم بازگشایی را به شورا  ارسال و کم کاری در این مورد پذیرفته نیست.

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگیری از تذکرش افزود: تقاطع غیر همسطح آزادی ماهان علیرغم انتخاب پیمانکار و تاکید به اتمام آن تا پایان سال ۹۹ متاسفانه طبق اخبار رسیده روگذر را به زیرگذر تبدیل کرده که این مغایر آئین نامه معاملاتی است .

این مسئول در شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: لذا در این راستا انتظار می رود تا شهرداری از اقدامات غیر قانونی اجتناب کرده و در اسرع وقت پروژه فوق کلنگ زده شود.

حاجی قاسمی یادآور شد: ضمنا پارکینگ طبقاتی خانواده در مقابل منطقه ۸ شهرداری کرج که چندی پیش کلنگ ساخت آن به زمین زده شد نیز از اولویت های شورا است که امید است تا یک سال آینده از بابت تصمیم گیریهای مدیریت و فنی سریعاً تعیین تکلیف شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =