ایلیات

تلاش برای محرومیت زدایی و آبادانی شهر تعطیل بردار نیست و ادامه خواهد داشت؛ چنانچه بخشی از اقدامات مدیریت شهری در شنبه های جهادی تقدیم شهروندان می شود.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج؛ فرج اله ایلیات در مراسم بهره برداری از زیرگذر ولیعصر (عج) در محله آق تپه اظهار داشت: حل مشکلات شهروندان به ویژه ساکنین مناطق کم برخوردار اولویت اقدامات دوره پنجم شورای اسلامی شهر است. آسفالت ریزی و جدولگذاری معابر از کمترین کارهایی است که در مناطق کم برخوردار باید انجام شود.

دبیر شورای اسلامی شهر کرج افزود: پروژه زیرگذر ولیعصر با مشکلات فراوانی همراه بود و تملک معارضین به سختی انجام شد و حتی چندین جلسه در هیئت رسیدگی به تخلفات اداری حضور یافتیم تا راه اندازی این پروژه تسریع یابد. همچنین از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درخواست داریم مصوبه جدیدی در کل کشور در خصوص صدور پروانه ساختمانی برای املاک قولنامه ای انجام شود تا عمده مشکلات در محلاتی همچون آق تپه مرتفع گردد. 

دبیر شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: امیدواریم با همراهی و حمایت مسئولان استانی بتوانیم تا پایان سال جاری پروژه های بزرگراه شمالی و کنارگذر مهرشهر را به مرحله بهره برداری برسانیم. در هر روی پروژه های ترافیکی در اولویت اقدامات قرار گرفته اند که بخشی از اقدامات همچون مترو بدون حمایت های کلان راه به جایی نمی برد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =