تاکسی

برچسب افزایش ۲۵ درصدی کرایه‌های تاکسی در اختیار نمایندگان تمام خطوط قرار گرفته است.

محمد یساولی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز اظهار کرد: با مصوبه شورای شهر، کرایه تاکسی‌های کرج در زمان شیوع کرونا ۲۵ درصد افزایش یافته و در مقابل رانندگان موظف شده‌اند سه سرنشین  سوار کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به اهمیت رعایت فاصله اجتماعی در شرایط فعلی،  سرشکن شدن کرایه تاکسی بین سه مسافر علاوه بر اینکه اقدامی پیشگیرانه برای جلوگیری از ابتلای سرنشینان به کرونا است، صرفه جویی در وقت راننده و مسافران را هم به دنبال دارد.

وی با اشاره به فعالیت ۹۶ خط تاکسی در کرج ادامه داد: برچسب افزایش کرایه‌ها تهیه و بین نمایندگان تمامی خطوط توزیع شده است.

وی با اشاره به توزیع برچسب افزایش کرایه‌ها بین تاکسی‌های گردشی توضیح داد: با توجه اینکه تاکسی های گردشی مکان ثابتی ندارند، گشت های سازمان برچسب های جدید را بین آنها توزیع می کنند.

یساولی تاکید کرد: تا کنون دو هزار برچسب جدید بین تاکسی‌های گردشی کرج توزیع شده است.

این مسئول در ادامه با اشاره به گلایه برخی از شهروندان از کمبود اتوبوس در برخی مناطق اظهار کرد: حدود ۹ سال است که از طریق بخش دولتی حتی یک اتوبوس هم به کرج اضافه نشده ولی علی رغم این محدودیت ها تلاش سازمان حمل و نقل بارو مسافر بر این بوده که خدمات مناسبی به شهروندان ارائه دهد.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: از سال گذشته تا کنون چند دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اضافه شده و با این اقدام توانسته ایم سرفاصله انتظار شهروندان در برخی خطوط را کمتر کنیم ولی هنوز تا رسیدن به سرفاصله انتظار ۱۰ الی ۱۵ دقیقه‌ای فاصله زیادی داریم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =