خلیلی

رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای شهر کرج از لزوم افزایش کیفیت در ارائه خدمات و کالاهای اساسی در روز بازار ها خبر داد و گفت: شناخت نیازهای روز بازار، لازمه ورود نوآورانه به بازار کار، برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و جبران خلاء های گذشته است.

به گزارش پثایگاه خبری کرج امروز، محمدحسین خلیلی اردکانی در بازدید از سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، اظهار داشت: عرضه کالا در روزبازارهای کرج با قیمت پایین موجب گرایش مردم به آن شده؛ اما باید توجه داشت محصولات بی‌کیفیت در این بازارها عرضه نشود و نظارت بر آن انجام شود.

عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه با  ایجاد خلاقیت و نوآوری می توان بسیاری از مشکلات روزبازارها را حل کرد، افزود: روزبازارها به عنوان یک محل برای تهیه کالا با قیمت مناسب و ارزان مورد توجه بسیاری از شهروندان و خانواده قرار دارد و برخی از شهروندان نیز به منظور دوری از ترافیک و نبود فضای پارکینگ ترجیح میدهند به جای خرید از مرکز شهر به این بازارها مراجعه کنند.

خلیلی اردکانی به بحث مدیریت تخصصی اشاره و تصریح کرد: بازار روزمیخک سالیان سال بدون استفاده بود که با راه اندازی این بازار علیرغم اینکه در اطراف این بازار فروشگاه های زیادی وجود دارد اما به عنوان یک بازار روز پر رونق و پر تردد شناخته شده است و این نشان از خلاقیت و مدیریت تخصصی است.

رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه باید از ظرفیت و پتانسیل نیروها استفاده بهینه کرد، یادآور شد: در مدیریت بازار روزها باید از مدیران دلسوز، متعهد و متخصص استفاده کرد تا بتوان با نوآوری و خلاقیت رضایتمندی مجموعه و مردم را افزایش داد.

وی به ضرورت بازسازی و بهسازی روز بازارها تاکید و خاطرنشان کرد: بهسازی بازارها باید تسریع یابد و با ایجاد فضای مناسب و فراهم کردن شرایط سالم و بهداشتی و همچنین ارائه محصولات با کیفیت می‌توان رضایت  شهروندان و تامین آرامش و رفاه آنان را تامین کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =