افتتاح ساختمان کانون پرورش فکری کرودکان و نوجوانان استان البرز

شهردار کرج یکی از رسالت‌های مهم شهرداری در حوزه فرهنگ را برنامه‌ریزی برای همه شهروندان دانست و گفت: توجه به مقوله فرهنگی در مدیریت شهری مشهود است.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، علی کمالی زاده عصر روز گذشته در مراسم افتتاح ساختمان کانون پرورش فکری استان البرز، گفت: این ساختمان با وسعت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع به‌واسطه همکاری شهرداری و کانون پرورش فکری کودکان آماده و در اختیار شهروندان قرارگرفته است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری یک‌نهاد عمومی و غیردولتی است، افزود: در خصوص گسترش امکانات فرهنگی بودجه‌ای از طریق دولت به این بخش تزریق نمی‌شود.

شهردار کرج ادامه داد: بااین‌وجود عملکرد مدیریت شهری کرج در این حوزه مطلوب بوده و در حال حاضر توجه به مقوله فرهنگی در مدیریت شهری مشهود است.

کمالی زاده بابیان اینکه یکی از مهم‌ترین رسالت شهرداری در این دوره انجام برنامه‌ریزی فرهنگی برای تمام آحاد مردم است، گفت: اجرای زیرساخت‌های پایدار فرهنگی در شهر و هزینه‌های صرف شده از سوی شهرداری برای توسعه فرهنگی است.

گفتنی است؛ ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز عصر امروز سیزدهم دی‌ماه باارزش ۵۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =