محمد جواد کاظمینی

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری کرج گفت: با ساخت و بازسازی اماکن و زمین های ورزشی، گامی مهم در افزایش سرانه ورزشی برداشته خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، محمد جواد کاظمینی در حاشیه بازدید از زمین های ورزشی تحت نظارت سازمان، ضمن با ارزش دانستن امر ورزش و سلامتی در جامعه، به تلاش ویژه مجموعه مدیریت شهری در امور ورزشی پرداخت و گفت: ساخت، بازسازی و احیای اماکن و زمین های ورزشی در شهر کرج می تواند کمک شایانی به افزایش سرانه ورزشی و همچنین سلامتی شهروندان کند و از طرفی با در اختیار قرار دادن این فضاها به عموم مردم، سهم ویژه ای در ایجاد شور و نشاط اجتماعی خواهیم داشت.

وی ابراز داشت: بازدیدهای میدانی از تمامی مراکز تحت نظارت سازمان، بخصوص اماکن ورزشی بصورت مستمر ادامه خواهد داشت تا با پیگیری های متعدد و تسریع در امور، بتوان هرچه زودتر این مراکز ورزشی را در اختیار مردم قرار دهیم. بعنوان مثال زمین چمن محله شیخ سعدی (نوروز آباد) به سرعت در حال احداث بوده و در بخش دیگری از این منطقه سالن ورزشی شهید فخری زاده به مرحله بهره برداری رسیده است.

معاون فرهنگی شهردار کرج افزود: در حال حاضر علاوه بر اینکه ۲۸ مرکز ورزشی آماده خدمت رسانی به مردم است، مجموعه شهرداری کرج و در ذیل آن سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی با انگیزه ی وافر، تمام تلاش خود را بکار خواهد برد تا قدم های مثبتی در راستای سلامت، شادی و نشاط مردم مهربان کرج برداشته و امکانات مختلف فرهنگی ورزشی را تقدیم همشهریان کند.

لازم بذکر است در این بازدید علی علوی رئیس اداره تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی نیز حضور داشته و روند بازسازی و بهسازی سالن ورزشی دلاوران محله دولت آباد، زمین چمن شیخ کلینی اکبرآباد، زمین چمن حصارک، زمین چمن اسلام آباد و نوروز آباد مورد بررسی قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =