حسینی همدانی - کراپ‌شده

نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: مردم بار دیگر با حضور گسترده و فعال خود پای صندوق های رای دشمنان انقلاب و ملت را تحقیر خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، آیت الله سید محمدمهدی حسینی همدانی امروز پس از انداختن رای خود در صندوق، اظهار کرد: امیدوارم که این آرا به نفع مردم و برای مردم تمام شود.

وی با  اشاره به حضور رای اولی ها در انتخابات گفت: حضور رای اولی ها که شور و هیجان دارند طراوت بیشتری به این حماسه بخشیده است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز ادامه داد: رای اولی ها با حضور خودشان در این انتخابات نشان خواهند داد که گسستی بین نسل اول، نسل سوم و چهارم واقع نشده و مانند رای اولی ها دوران پیروزی انقلاب در صحنه حضور دارند.

آیت الله حسینی همدانی با اشاره به مشکلات امروز کشور، گفت: مردم مشکلات و سختی هایی در این سال ها در بخش اقتصادی متحمل شده اند اما با انقلاب، ارزش های انقلاب و خون شهدا بیگانه نشده و فاصله نگرفته اند.

وی ادامه داد: مردم با تمام سختی هایی که وجود دارد پای صندوق های رای آمده و نشان خواهند داد که پای آرمان های نظام و انقلاب هستند.

امام جمعه کرج  همچنین گفت: به امید خدا با انتخاب دولت جدید مشکلات آرام آرام حل خواهد شد.

آیت الله حسینی همدانی در ادامه به حضور جوانان در انتخابات اشاره  کرد و گفت: همه افراد به خصوص جوانان به این مسئله باید دقت کنند که برای چهار سال  تا هشت سال آینده تصمیم می گیرند که چه کسی مدبرانه امور آینده آنها را از نظر جامعه، حکومت و اداره اموراتی که مربوط به آنها است به عهده بگیرد.

وی گفت: به همین منظور مردم بایستی پای صندوق های رای آمده و به افراد درست و اصلح  برای شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری رای بدهند چرا که آثارش متوجه خود آنها می شود.

نماینده ولی فقیه در استان البرز در بخش دیگری از سخنان خود به اولویت های دولت آینده اشاره کرد و گفت: مسایلی از جمله معیشت، اشتغال و تولید مهم ترین اولویت های دولت آینده است که به طور قطع نیز توجه خواهند داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =