احمد خیری - کراپ‌شده

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج از افتتاح مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی در بازار سیب خبر داد.

احمد خیری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری کرج امروز، گفت: برای اولین بار در کشور و با مشارکت دستگاه‌های مختلف استان ازجمله وزارت کار و امور اجتماعی، جهاد دانشگاهی البرز، شهرداری کرج، مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی در یک مدل پایلوت شده کشوری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در تشریح عملکرد مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی عنوان کرد: این مرکز وظیفه اتصال به بازار دو هزار و ۷۰۰ متقاضی مشاغل خانگی آموزش‌دیده، ساماندهی و ثبت‌شده در سیستم وزارت کار را به عهده خواهد داشت.

به گفته رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج، این مرکز در همکاری بین بخشی با دستگاه‌های مختلف در تلاش است با برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و ایجاد اتصال به بازار به‌صورت مکان محور، امکان استقرار گروه‌های پیشخوان در صنوف و رسته‌های مشاغل خانگی را فراهم کند.

خیری با اشاره به اینکه شهرداری کرج برای ایجاد مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی، ملکی به ارزش صد میلیارد تومان را جهت اتصال به بازار، حمایت، آموزش و شناسایی مشاغل خانگی پیش‌بینی کرده است، افزود: در این مرکز، خارج از فعالیت‌های مکان محور، هدایت، حمایت و تسهیل گری، خدمات فروش‌های آنلاین و غیرحضوری نیز ارائه می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =