آرامستان

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت: آماده هرگونه همکاری و انعقاد تفاهم نامه با شهرداری صفادشت جهت ارائه خدمات به خانواده های عزادار هستیم.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، پیش از ظهر امروز معاون خدمات شهری و مسئولان شهرداری صفادشت با حضور در آرامستان بهشت سکینه(س)، با حمیدرضا عسگری رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج نشست مشترکی برگزار کردند.

در این نشست مشترک که معاون فنی و اجرایی، رئیس اداره متوفیات، رئیس اداره فنی عمرانی و مسئول آرامستان بهشت علی (ع) نیز حضور داشتند، نحوه پذیرش اموات شهر صفادشت در آرامستان بهشت علی(ع) استان البرز بررسی شد.

مسئولان شهرداری صفادشت با اشاره به اینکه این شهر هم اکنون حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد، خواهان تعامل هرچه بیشتر شهرداری کرج جهت ارایه خدمات و پذیرش اموات صفا دشت در آرامستان بهشت علی(ع) شدند.

در این جلسه حمیدرضا عسگری رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج در خصوص روند اجرای امور و ارائه خدمات به خانواده های عزادار در دو آرامستان بهشت سکینه(س) و بهشت علی(ع) مطالبی را ارائه و اعلام کرد: آماده هرگونه همکاری و انعقاد تفاهم نامه با شهرداری صفادشت جهت ارائه خدمات به خانواده های عزادار هستیم.

در پایان نشست مذکور مقرر شد که شهرداری صفادشت مشکلات و موانع موجود در خصوص دفن اموات خود را طی مکاتبه به سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج اعلام و پس از بررسی های مربوطه، همکاری مشترک این دو شهر آغاز شود.

لازم به ذکر است که فاز اول آرامستان بهشت علی(ع) با مساحتی بالغ بر ۲۲۰ هکتار در شهریور ماه سال ۹۸ از سوی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج در کیلومتر ۷ جاده ماهدشت - اشتهارد بهره برداری شد که ظرفیت پذیرش و ارائه خدمات به شهرهای مختلف استان البرز را دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =