جلسه 10

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری کرج هر چه سریعتر دریافت بدهی‌های خود را از دانه درشت ها شروع کند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز به نقل از شورای اسلامی شهر کرج، مریم قهرمانی صارم در نطق پیش از دستور دهمین جلسه رسمی شورا که عصر یکشنبه برگزار شد، اظهار کرد:  در برخی از مناطق شهرداری پرونده‌های ملکی وجود دارد که اکثراً دارای رأی اِعاده بوده و اقدام موثری از سوی شهرداری در رابطه با آرای مذکور به عمل نیامده است.

وی اضافه کرد: تذکرم را به صورت مکتوب به شهرداری اعلام می‌کنم تا از هر گونه ساخت و ساز جدید خصوصاً بناهای در حال احداث بدون پروانه و طبقات اضافی بدون داشتن استحکام بنا و عدم تأمین پارگینگ از سوی مدیریت شهری جلوگیری شود.

قهرمانی بیان کرد: شهرداری ضمن ارائه لیست کامل املاک دارای رأی اِعاده و تخریب (دو سال گذشته) نسبت به تعیین تکلیف آنان با در نظر گرفتن این موضوع که عدم اقدام قانونی توسط شهرداری به منزله ترک فعل بوده که توسط دستگاه  محترم قضائی و قابل پی گیری است، هر چه سریعتر اقدام و نتیجه به شورای شهر اعلام شود.

قهرمانی صارم با بیان اینکه باید عدالت محور باشیم، گفت: نخستین اولویتی که مدیریت شهری باید به آن توجه کند تامین منابع درآمد پایدار و ارتقای عدالت محوری است، به این مفهوم که درآمدها متناسب با هزینه قابلیت توسعه را داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =