قاسم پور- فرمانداری

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: هیأت رئیسه و نماینده استانی شورای اسلامی شهرستان کرج در دوره ششم انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، غفور قاسم پور در جلسه انتخابات هیأت رئیسه و نماینده استانی شورای اسلامی شهرستان کرج دوره ششم، که در محل فرمانداری برگزار شد، ضمن تبریک به راه یافتگان پارلمان شهری، ورود به این عرصه را فرصتی برای خدمت به مردم دانست و اظهار کرد: پس از تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستا در راستای اجرای ماده ۱۷ قانون انتخابات به فاصله یک ماه می بایست شورای اسلامی شهرستانها تشکیل شود.

فرماندار شهرستان کرج نقش شوراهای اسلامی شهرستان را اهرم پیشران برای گره گشایی از مشکلات مردم خواند و گفت: پیشنهادات شورای اسلامی شهرستان در جهت ایجاد و توسعه زیرساخت های عمرانی و افزایش اعتبارات شهری کمک شایان توجهی خواهد داشت.

وی نقش شوراهای اسلامی شهرستان را کلیدی خواند و افزود: اعضای شورای اسلامی نقش پیشرو را در رفع مشکلات شهرستان برعهده دارند.

در ادامه این جلسه، اعضای شورای اسلامی شهرستان کرج سوگندنامه آغاز خدمت خود را قرائت کردند.

همچنین با رأی اعضا به ترتیب «محمد اسدی» به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان کرج، «علی قاسم پور» به عنوان نائب رئیس شورای اسلامی شهرستان کرج، عابدین رودکی به عنوان دبیر اول و « کریم قدیانلو» به عنوان دبیر دوم شورای اسلامی شهرستان کرج، «محمدآسرائی» به عنوان خزانه دار شورای اسلامی شهرستان کرج، «علی قاسم پور» به عنوان سخنگوی شورای اسلامی شهرستان کرج انتخاب شدند.

همچنین «محمدمهرزاد» به عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان کرج در استان انتخاب شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =