رحیمی

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به آسیب های برگزاری کلاس‌های آنلاین، خواستار برگزاری حضوری کلاس های اول ابتدایی به عنوان پایه درسی شد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز به نقل از شورای شهر کرج، علیرضا رحیمی محمود آبادی ضمن یادآوری نزدیک شدن آغاز سال تحصیلی و  مهر ماه اظهار کرد: متاسفانه با شیوع بیماری کرونا، آموزش حضوری در مدارس منتفی و سامانه «شاد» راه اندازی شد.

وی افزود: در این راستا  شتابزدگی در آموزش مجازی و نحوه استفاده از آن آسیب‌هایی را به همراه داشته که از جمله آن می‌توان به کاهش سطح مهارت و آموزش دانش آموزان، بروز مشکلات استفاده از فضای مجازی و ناهنجاریهای آن اشاره کرد.

نایب‌رئیس شورای شهر کرج با اشاره به اینکه برخی خانواده‌ها امکانات سخت افزاری برای آموزش آنلاین را ندارند، افزود: مشکلات بین فرزندان و والدین و عدم مدیریت انرژی نوجوانان و کودکان در راستای تلاش و تکاپو و هیجانات کودکانه نیز از دیگر مشکلاتی است که این روزها خانواده ها در آموزش مجازی با آن درگیر هستند.

رحیمی محمودآبادی گفت: بر همین اساس از مدیر کل آموزش و پرورش استان می خواهیم که برنامه ریزی های لازم جهت کنند برگزاری حضوری دوره ابتدائی ( کلاس اول ) را انجام دهد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به تذکر امام جمعه کرج در خصوص هیئت امنائی شدن برخی مدارس در محلات کم برخوردار  اشاره کرد و گفت: این موضوع هم قبلاً در مدرسه راهنمایی شهید مجید عالم بخش در حد واسط محلات چهارصد دستگاه، دولت آباد و کوی کارمندان جنوبی به آموزش و پرورش منعکس شده که لاجرم اقدام اصلاحی صورت نگرفته و انتظار داریم ایشان نسبت به بازگشت به حالت اول مدارس اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =