کنارگذر مهرشهر

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از اجرای عملیات خاکریزی و آماده سازی بستر در رفیوژ میانی کنار گذر مهرشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، پیمان بضاعتی پور در حاشیه بازدید از پروژه کنار گذر مهرشهر گفت: عملیات خاکریزی و آماده سازی بستر کاشت در رفیوژ میانی کنار گذر مهرشهر توسط اکیپ اجرایی سازمان سیما، منظر و فصای سبز شهری کرج در حال انجام است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج اظهار داشت: کلانشهرها امروز، علاوه‌ بر رفع نیازهای فیزیکی باید پاسخگوی نیازهای روحی و فرهنگی شهروندان نیز باشند و هدف از اجرای این پروژه نیز فراهم آوردن محیطی است که همه شهروندان در آن احساس لذت کنند.

وی توضیح داد: در احداث فضای سبز در پروژه کنار گذر مهرشهر، از گونه‌های سازگار با شرایط اقلیمی و مقاوم با کم آبی نظیر، ژونی پروس، سرو کامیس، زیتون تلخ، زرشک، پامپاس، گل محمدی، نارون، یوکا و… استفاده می شود.

بضاعتی پور اضافه کرد: اکنون در گام‌های نخست این پروژه و پس از پایان عملیات نخاله برداری، مراحل آماده سازی بستر، خاکبرداری و خاکریزی در زمین جهت کاشت درختان در این فضا توسط ماشین آلات سنگین در حال انجام است.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در پایان خاطر نشان کرد: توسعه و گسترش فضاهای سبز شهری با هدف تلطیف هوا و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در شهروندان همچنین تأمین رفاه حال آنها صورت می گیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =