آیین تکریم ومعارفه شهردار کرج

شهردار سابق کرج گفت:.در سه سال گذشته موفق شدیم فضای سبز شهری کرج را از ۲۲۰۰ هکتار به ۳۲۰۰ هکتار برسانیم و به طور میانگین سالی یک متر به سرانه فضای سبز این کلانشهر اضافه شد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، علی کمالی زاده عصر دوشنبه نوزدهم مهرماه در مراسم تکریم و معارفه شهردار کرج با اشاره به بخشی از اقدامات صورت گرفته‌ در ۳۴ ماهی که به عنوان شهردار کرج فعالیت داشت، اظهار کرد: سال ۹۶ میزان جذب پروژه های عمرانی ۶۰ درصد و کل بودجه شهرداری ۸۰۰ میلیارد بود.

وی ادامه داد: در سال ۹۹ میزان میزان جذب بودجه های عمرانی به ۹۲ درصد و بودجه شهرداری نیز به چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان رسید.

وی ادامه داد: طی این مدت میزان تولید کارخانه آسفالت شهرداری کرج به ۷۵۰ هزار تن رسید و در توزیع آسفالت به جایی رسیدیم که دیگر به امکانات بخش خصوصی نیاز نبود.

کمالی زاده با اشاره به افزایش سرانه فضای سبز در طول ۳۴ ماه خدمتش توضیح داد: طی این مدت موفق شدیم فضای سبز شهری کرج را از ۲۲۰۰ هکتار به ۳۲۰۰ هکتار برسانیم و به طور میانگین سالی یک متر به سرانه فضای سبز این کلانشهر اضافه شد.

شهردار پیشین کرج ادامه داد: طی این مدت با احداث سه تصفیه خانه موفق شدیم روند آبیاری فضای سبز شهری با آب شرب را متوقف و با بازچرخانی ۳ هزار متر مکعب فاضلاب به حفظ منابع آبی استان کمک کنیم.

کمالی زاده با تقدیر از حمایت اعضای شورای پنجم گفت: خوشبختانه در این دوره اجرای طرح هایی که پیوست زیست محیطی دارد مورد توجه زیادی قرار گرفت و نمونه آن توزیع دو هزار کاتالیست در بین رانندگان تاکسی بود.

به گفته شهردار سابق کرج طی این ۳۴ ماه چندپارک شاخص در کرج به بهره برداری رسید که از میان آنها پارک عطار و ایران کوچک به ثبت یونسکو رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه طی این مدت تلاش شد برای پروژه های عمرانی پیوست فرهنگی تعریف شود، گفت: روند پیشرفت پروژه های عمرانی شهر مثل مترو، بزرگراه شمالی، کنارگذرمهرشهر و پلهای حصارک قابل توجه و بی سابقه بود.

وی ضمن تقدیر از تلاش همکاران مدیریت شهری گفت: همکاران در دوره ای که جنگ اقتصادی و کرونا کشور را به تعطیلی کشانده بود با همه توان برای پیشبرد اهداف تعیین شده تلاش کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =