سعیدی سیرائی

شهردار کرج گفت: در مسیر خدمت رسانی به مردم افراد مهم نیستند و انقلاب، شهدا، ولایت، تقوا و اخلاق از همه چیز مهمتر است.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، مصطفی سعیدی سیرائی در بیست و هشتمین جلسه علنی شورای شهر کرج با اشاره به اینکه پاسخگویی به تذکرات و سوالات اعضای شورای شهر از اولویت‌های شهرداری است، اظهار کرد: شهرداری خود را ملزم به پاسخگویی به کسانی می‌داند که با رای و انتخاب مردم وارد پارلمان شهری شده‌اند.

وی با بیان اینکه اجازه نخواهیم داد بدخواهان و معاندین نظام از شرایط موجود سوء استفاده کنند، توضیح داد: به عنوان فرزند انقلاب بیانات نماینده ولی فقیه در شهرستان کرج نصب العین قرار داده و با تلاش مضاعف در کنار سایر همکارانم، در مسیر رفع مشکلات موجود گام برمی‌دارم.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت شهری کرج طی چهار ماه اخیر حواشی زیادی را پشت سر گذاشته، اضافه کرد: بدون شک با تعامل و همدلی شهرداری و شورا اتفاقات خوبی برای شهر و شهروندان فهیم کرجی رقم خواهد خورد.

شهردار کرج ادامه داد: بدون شک تذکراتی که اعضای شورای شهر با ۱۲ امضاء به شهرداری داده‌اند در فرصت مناسب و مقتضی پاسخ داده می‌شود.

شهردار کرج با بیان اینکه در مسیر خدمت رسانی به مردم افراد مهم نیستند و انقلاب، شهدا، ولایت، تقوا و اخلاق از همه چیز مهمتر است، افزود: طی چهار ماه گذشته سعی کرده‌ام به این شعارها پایبند باشم و بر همین مبنا به خدمت ادامه خواهم داد.

وی با بیان اینکه اتحاد و همدلی رمز توفیق مدیریت شهری کرج است، گفت: نباید اجازه دهیم مخالفین نظام از اختلاف نظرهای شهرداری با شورا سوء استفاده کنند.

سیرائی تاکید کرد: برای من ارزش‌های انسانی، خون شهدا و آرمان‌های نظام از هر جایگاهی مهمتر است و امیدوارم به برکت خون شهدا بتوانم در ادامه راه برای شهر و شهروندان مفید باشم و به اعتماد اعضای شورای شهر به درستی پاسخ بدهم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =